nasza firma

Tło - regał

tworzenie, czystą przyjemnością

Rynek wykończenia wnętrz to rynek nieskończonych możliwości, ale niestety także wielkiego stresu związanego z realizacją projektu. Mając świadomość jak wielką i ważną inwestycją dla każdego z nas jest zakup domu, mieszkania, biura czy choćby ich remont, postanowiliśmy stworzyć firmę, której głównym celem będzie uprzyjemnienie Klientowi drogi od zakupu do zamieszkania. Tak powstało Urządzeni, które od 2007 roku specjalizuje się w realizacji mebli na wymiar oraz wykończenia inwestycji pod klucz.

od a do z

Oferujemy rozmaite formy współpracy. Elementem inwestycji może być zarówno samo wykonanie pojedynczych mebli, jak i kompleksowe wykończenie wnętrza. W każdym z przypadków zajmujemy się wszystkim od A do Z. Nasi Klienci nie muszą więc martwić się o dostarczenie materiałów czy ustalanie detali z fachowcami. Po naszej stronie jest także montaż i sprzątanie.

spersonalizowane projekty

Nie narzucamy Klientom żadnych schematów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na ich wizje, bo mamy świadomość, że każdy Klient jest inny, podobnie jak jego potrzeby. Naszym celem jest realizacja spersonalizowanego projektu i odciążenie Klienta od stresu związanego z inwestycją. Dysponujemy odpowiednio wykwalifikowaną i doświadczoną załogą oraz sprzętem, by móc to zrobić.

Tło - regał

TWORZĄ JĄ LUDZIE

stolarnia - pracownia