Meble na wymiar

Urządzanie własnego wnętrza według narzuconych z góry wymiarów mebli to nie to, czego szukasz? Tutaj zaczyna się nasza praca. Tworzymy meble na wymiar, dzięki którym nie tylko oszczędzasz przestrzeń w swoim mieszkaniu, ale co najważniejsze – czynisz ją maksymalnie funkcjonalną.

Zakres usług jest bardzo elastyczny. Wykonujemy meble, które całkowicie gospodarują każde wnętrze, na przykład meble łazienkowe na wymiar, do garderoby czy do salonu. Jeśli natomiast potrzebujesz tylko pojedynczego mebla takiego jak komoda, nasza firma Urządzeni z przyjemnością zrealizuje również takie zlecenie.

Ostatnio wiele czasu spędzamy w kuchniach, tworząc meble kuchenne na wymiar. Spełniamy marzenia o funkcjonalnym miejscu urządzonym ze smakiem, z którego nie tylko podczas gotowania chętnie korzystać będą wszyscy domownicy i goście. W końcu ważne jest to, by kuchnia była nie tylko perfekcyjnie zorganizowana, ale i przytulna.

W osiągnięciu takiego efektu pomagają meble do kuchni na wymiar wykonane według spersonalizowanego projektu. Jesteśmy od tego, by zrealizować kuchnię i inne domowe pomieszczenia Twoich marzeń. Wiemy, jak łączyć wyrafinowaną estetykę z ergonomią. Tworzymy meble szyte na miarę – to znaczy, że nie tylko są one solidne, ale przede wszystkim dostosowane do stylu życia i przyzwyczajeń.

Marzenia o wygodnych, ustawnych i przyjaznych wnętrzach realizujemy w kilku etapach, które przedstawiamy poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami współpracy oraz sposobami indywidualnej wyceny.

Urzadzeni.com
Masz pytania? Zadzwoń!

+48 501 237 177

ETAPY WSPÓŁPRACY

Etap 01

Spotkanie z klientem, omówienie projektu

Naszą współpracę zaczynamy od poznania potrzeb i wizji naszego Klienta. Spotykamy się przy wyśmienitej kawie i omawiamy projekt mebli, ustalamy materiały z jakich mają być wykonane. Jeśli Klient posiada projekt od architekta, wtedy od razu możemy przejść do etapu drugiego.

Etap 02

Wykonanie pomiarów

Nasza praca polega na świadczeniu usług szytych na miarę, dlatego jednym z ważniejszych jej etapów jest dokonanie właściwych pomiarów. To zadanie wykonują nasi technolodzy drewna.

Etap 03

Rysunki warsztatowe

Na podstawie pomiarów tworzymy rysunki warsztatowe, które są podstawą do profesjonalnego wykonania mebli. Dzięki nim każdy szczegół jest zaplanowany i dopracowany, a nasza praca w 100% odzwierciedla projekt.

Etap 04

Realizacja projektu

Nasi specjaliści mając potrzebne projekty techniczne mogą zorganizować pracę stolarzy i rozpocząć proces produkcji. Wszystko odbywa się w naszej stolarni, którą na tle konkurencji wyróżnia najnowocześniejszy sprzęt. Z dumą zapraszamy do niej naszych Klientów!

Etap 05

Odbiór mebli

Ponownie spotykamy się z Klientem, tym razem po to, by przekazać na jego ręce uszyte na miarę meble. Oczywiście, jeśli meble wymagają montażu, też się tym zajmiemy.

Sposób wyceny

Na pierwszym miejscu nasza firma zawsze stawia komfort Klienta, dlatego wyceny mebli kreślimy z taką samą precyzją jak rysunki techniczne. Nie ma miejsca na niedoszacowanie, kosztorys obejmuje wszystkie wydatki. Klient od początku zna kwotę za usługę i ta

KWOTA POZOSTAJE NIEZMIENNA

Wyceny dokonujemy na podstawie projektów technicznych wykonanych przez architektów lub informacji przekazanych nam przez Klienta na temat jego pomysłu. Czynnikami decydującymi o wysokości kwoty realizacji są przede wszystkim:

  • wielkość projektu,
  • standard materiałów,
  • udogodnienia funkcjonalne,
  • poziom skomplikowania projektu.
Jesteśmy od tego,
by zrealizować marzenia Klientów o pięknym wnętrzu, stawiając przy tym na spersonalizowane usługi.
Ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Nasze realizacje

Urzadzeni.com
Zostaw swoje dane

a skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane