Budowa domów według projektu

Urządzeni to jedyna firma w Poznaniu zajmującą się zarówno wykończeniem wnętrz, produkcją mebli, jak i budową domów. Dodatkowo posiadamy własną stolarnię. Z pewnością wybór naszych usług będzie dobrą decyzją właśnie ze względu na kompleksową realizację projektu. Znamy się na materiałach budowlanych oraz jesteśmy w stanie rozpisać szczegółowy kosztorys. Dzięki temu możesz dokładnie przewidzieć wszystkie wydatki i zaplanować inwestycję wedle przyjętego budżetu. Proces budowy domu dzielimy na etapy. Każdy z nich kończy się odbiorem, a po nim następuje płatność za zrealizowane zadania.

Marzenie o dobrze zbudowanym domu jest na wyciągnięcie ręki! Napisz do nas lub zadzwoń, a chętnie omówimy szczegóły budowy.

Urzadzeni.com
Masz pytania? Zadzwoń!

+48 501 237 177

Co oferujemy?

Znamy się na budowie domów energooszczędnych. Urządzeni oferują terminowe wykonanie zadania przez doświadczoną ekipę. Odezwij się do nas, jeśli marzysz o własnym domu jednorodzinnym i nie chcesz, aby budowa ciągnęła się w nieskończoność. Oferujemy rozpisanie harmonogramu, wedle którego będziemy realizować kolejne etapy budowy. W ten sposób możesz przewidzieć wydatki na materiały budowlane w poszczególnych okresach i z wyprzedzeniem zaplanować datę pierwszej nocy w nowym domu.

  • Kompleksowa budowa domu
  • Terminowa realizacja zlecenia wedle harmonogramu prac
  • Wsparcie przy doborze materiałów budowlanych
  • Poziom skomplikowania projektu
  • Budowa domu do etapu odbioru końcowego
  • Profesjonalna opieka stolarzy i ekipy wykończeniowej
  • 5 lat gwarancji na wykonaną pracę

Urządzeni gwarantują użycie materiałów, które posiadają stosowne certyfikaty i spełniają normy budowlane. Ponadto możemy na życzenie klienta zaangażować się w proces dopełniania formalności, aby przebiegł szybko i sprawnie. Nie musisz odrywać się od swojej pracy. Powierz nam budowę domu aż do stanu deweloperskiego. Oferujemy pełen nadzór kierownika na wszystkich etapach realizacji zlecenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w ustalonych wspólnie ramach czasowych. Dbamy o to, aby na budowie panował porządek, a prowadzone prace nie zakłócały spokoju Twoich przyszłych sąsiadów.

Jesteśmy od tego,
by zrealizować marzenia Klientów
o pięknym wnętrzu, stawiając przy tym
na spersonalizowane usługi.
Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Wybierz kompleksową usługę budowy domu. Urządzeni czekają na Twoje zlecenie!

Urzadzeni.com
Zostaw swoje dane

a skontaktujemy się z Tobą

* pola wymagane